Житомирська нічия: “Шашкові” сили Діда Мороза і Святого Миколая виявилися рівними – АНДРУШІВКА СЬОГОДНІ

Житомирська нічия: “Шашкові” сили Діда Мороза і Святого Миколая виявилися рівними

Шашками казковим персонажам слугувало печиво, а шаховою дошкою – 10-кілограмовий торт

Перемогла дружба: нічиєю закінчилась шашкова дуель між Дідом Морозом та святим Миколаєм на Різдвяному ярмарку в Житомирі. Про це повідомляє сайт Житомир Сьогодні з посиланням на Depo.Вінниця.

Шашками казковим персонажам слугувало печиво, а шаховою дошкою – 10-кілограмовий торт.

“25 грудня зіграв із вінницьким святим Миколаєм. Нарешті в нього виграв. Так що я зараз в кондиції і зможу дати супернику бій. Настрій – не “порвати”, настрій – зустрітись із другом та товаришем. Житомир для мене місто рідне. Я його навіть досить добре знаю. Житомир дуже гарне місто, я до нього завжди дуже гарно ставився. Це древнє місто. Тому для мене велика честь, що я можу зіграти сьогодні тут в шашки”, – сказав Дід Мороз.

“Справа в тому, що той, хто б’є шашку, той має її з’їдати. Тому я так вважаю, що буду грати в піддавки. Бо ви ж бачите, який в нього животик, а в мене малий. Спробую виграти, але буду програвати”, – поділився планами святий Миколай.

Шашкова партія закінчилась нічиєю. Координатор Різдвяного ярмарку Олександр Рєвнівцев розрізав солодку «дошку», а Дід Мороз та святий Миколай пригостили своїх уболівальників.

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*