З’явилися подробиці смерті немовляти на Житомирщині – АНДРУШІВКА СЬОГОДНІ

З’явилися подробиці смерті немовляти на Житомирщині

Лікарі стверджують, що дитина померла через вроджену патологію, а мама звернулася до поліції, щоб покарати медиків

22-річна житомирянка Ганна Авраменко, в якої кілька днів тому померла маленька дитина, повідомила подробиці трагедії.  Про це повідомляє сайт Житомир Сьогодні з посиланням на  Depo.Вінниця.

Ганна Авраменко із сином Михайлом потрапила до Житомирської обласної дитячої лікарні 13 грудня. Туди їх направили з Ємільчинської районної лікарні, оскільки запідозрили у малюка жовтяницю та виявили пришвидшене серцебиття.

“Одразу ми поїхали туди і нас поклали у відділення патології з жовтяницею. Перший день просто дитина лежала і її лікували від жовтяниці. Ні УЗД серця, ні кардіолога, ніхто нам ніякої уваги не приділив з цього приводу”, – розповідає Авраменко.

14 грудня дитину відправили на УЗД серця.

“Кардіолог-УЗДист сказав, що вродженої патології серця у дитини не виявлено. Поставили нам діагноз, що є тахікардія. Потім я дала згоду зробити рентген. Ми зробили рентген, кардіограму, усі ці процедури. Мене викликав лікар-кардіолог, каже: ми положимо вашу дитинку під нагляд у реанімацію”, – продовжує мама.

Дитина, за словами матері, на той час була у стані середньої тяжкості.

“Кажуть: ми покапаємо, щоб стан сердечка дитини стабілізувався і потім перейдете на пігулки. Перевели дитину по обіді у реанімацію, тут мене викликає лікар у реанімацію, каже: у дитини пневмонія, де ви взяли у дитини пневмонію? Від того ця тахікардія і розпочалася у дитини!” – переказує жінка.

Маму пускали до дитини в реанімацію лише для годування груддю. Близько 21:00 мама прийшла погодувати дитину і побути з нею, оскільки після 22:00 в реанімацію не впускали. Вранці на жінку чекало страшне повідомлення.

“В шість годин ранку прийшла дитині дати їсти, а мене викликають не до дитини в палату, нікуди не пускають. Викликали мене в кабінет чергового лікаря. Я кажу: доброго ранку, а він каже: для вас він не добрий. Серце вашої дитини зупинилося. Як так, якщо в 12 годин я передавала йому молоко, а мені ніхто не сказав, що моєї дитини вже немає! На пояснення, чому зупинилося серце моєї дитини, я почула: ми не знаємо. Просто серце вашої дитини зупинилося”, – розповідає Авраменко.

У лікарні виправдовуються: робили усе можливе, аби вилікувати та врятувати малюка, і стверджують, що дитина померла через вроджену патологію. На запитання, чому вчасно не повідомили матері, теж знайшли виправдання.

“У нічний час не попереджують, не дзвонять батькам. В робочий час, з восьмої години ранку, зазвичай у денний період часу, у нічний час не дзвонять мамі”, – відповіла лікар-педіатр Ольга Захарчук.

Рідні припускають, лікарі не повідомили про смерть дитини одразу, аби мати час приховати реальні причини смерті. Підозрюючи медиків у неналежному виконанні обов’язків, мама дитини звернулася до поліції. Відкрито кримінальне провадження.

 

 

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*