На Житомирщині затримали організовану злочинну групу з Хмельниччини – АНДРУШІВКА СЬОГОДНІ

На Житомирщині затримали організовану злочинну групу з Хмельниччини

Група жителів Хмельниччини близько двох десятків разів пограбувала місцевих мешканців

Група молодиків з Хмельниччини упродовж кількох місяців промишляла крадіжками з гаражів і підсобних приміщень домоволодінь жителів Житомирщини, передає сайт Житомир Сьогодні з посиланням на Depo.Хмельницький.

“До Любарського відділення поліції звернулися одразу четверо жителів села Коростків. Усі вони проживають на одній вулиці. Троє із заявників повідомили, що хтось уночі спустошив їхні гаражі, винісши звідти електроінструменти, акумуляторні батареї тощо. А четвертий чоловік розповів, що близько 3 години ночі почув і угледів, як хтось потрапив до його гаража. Господар пішов перевірити і сполохав непроханого гостя, який утік, залишивши по собі зламаний навісний замок на дверях”, – кажуть у поліції.

Слідчі дії показали, що одна і та сама група злодіїв “гастролювала” кількома районами Житомирщини.

За словами правоохоронців, подібні злочини, коли за одну ніч в одному і тому ж населеному пункті обкрадали декілька сусідніх гаражів чи підсобних приміщень, фіксувались упродовж кількох місяців. Злодії потрапляли усередину, в основному, пошкоджуючи навісні замки або зламуючи двері. Виносили все, що могло становити хоч якусь цінність.

Відпрацьовуючи версію про скоєння вказаних протиправних діянь жителями інших регіонів, поліцейські вийшли на слід пов’язаних між собою хмельничан. Старшому із трьох, кого уже за кілька днів оперативники затримали, виповнилися лише 20 років, двом іншим – відповідно 18 і 17.

Під час проведення обшуків за місцями їх проживання поліцейські вилучили беззаперечні докази причетності до крадіжок, у тому числі й викрадені електроінструменти, акумулятори, господарські прилади та реманент. Молодики свою вину визнали.

Нині молодикам уже інкримінують до понад 20 фактів обкрадань господарських приміщень по низці районів Житомирщини.

Підозрюваним може загрожувати до 6 років позбавлення волі.

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*