На Житомирщині об’явили війну насильству в сім’ї – АНДРУШІВКА СЬОГОДНІ

На Житомирщині об’явили війну насильству в сім’ї

З 25 листопада по 10 грудня поточного року на території Житомирщини, як і по всій Україні, триває акція «16 днів протигендерного насильства», спрямована на привернення уваги до проблем насильства в сім’ї, а також активізації діяльності державних структур і громадських організацій щодо запобігання насильству, захисту прав жінок в Україні та формування ненасильницької ідеології в суспільстві, повідомляє сайт ЖИТОМИР СЬОГОДНІ з посиланням на ГУНП у Житомирській області

Обговорення проблеми насильства в сім’ї та заходів щодо попередження таких фактів стало темою «круглого столу», що відбувся 25 листопада в Житомирській обласній держадміністрації. Участь у ньому взяли й працівники Управління превентивної діяльності ГУНП Житомирщини.

Як повідомив в.о. начальника відділу УПД ГУНП в Житомирській області Микола Пархомчук, сьогодні на обліках перебуває майже 2 тисячі осіб, які вчиняють насильство у сім’ях, переважна більшість з них – близько 1,8 тисяч– чоловіки.

Тож, проблема насильства у сім’ях, на жаль, не втрачає актуальності у регіоні. Працівники поліції упродовж поточного року здійснили понад 2,5 тисяч виїздів на родинні конфлікти. В основному це психологічне і фізичне насильство, і найбільше звертаються за допомогою жінки. У результаті за вчинення насильства в сім’ї складено близько 2,6 тисяч адміністративних протоколів, винесено 53 захисних приписи стосовно осіб, які вчинили назване правопорушення повторно.

Також упродовж року правоохоронцями зареєстровано 46 тяжких злочинів,скоєних на території нашої області на сімейно-побутовому ґрунті, серед них убивства та нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

Відтак поліція Житомирщини вживає додаткових заходів для попередженнязлочинних проявів, які виникають у ході розв’язання сімейних конфліктів. До їх проведення залучаються правоохоронці з числа працівників поліції превентивної діяльності, кримінальної поліції та інших підрозділів.

У рамках акції «16 днів проти гендерного насильства» поліцейські проводять власні спеціальні профілактичні операції «Побут» і «Стоп насильству». Ці заходи полягають у постійному контролі за під обліковими особами та проведенні з ними профілактичних бесід.

Водночас поліцейські нагадують жителям Житомирщини, як захистити  себе та дітей від домашніх дебоширів. Найперше правило: не мовчати про свої неприємності. Приведені нижче поради, сподіваємося, допоможуть жінкам обрати правильну позицію під час критичних ситуацій та допоможуть врешті її позбутися:

– не намагайтеся відповідати агресією на агресію домашнього дебошира, не підвищуйте на нього голос, не демонструйте свого озлоблення та спробуйте контролювати свій емоційний стан;

– намагайтеся говорити з кривдником максимально спокійно, зрозуміло, чітко передаючи свої почуття і переживання. При цьому ваші жести та міміка не повинні викликати агресії з боку кривдника;

– не мовчіть! Розкажіть про свою проблему рідним, близьким, друзям (людям, яким довіряєте найбільше) та обов’язково зверніться за допомогою до спеціалістів;

– намагайтеся уникати суперечок у ванній кімнаті, на кухні, де є гострі та ріжучі предмети. Якщо суперечки уникнути не вдається, намагайтеся знаходитися в кімнаті так, щоб у разі необхідності можна було би легко вийти;

– домовтеся із своїми сусідами, щоб вони викликали поліцію у випадку, коли почують крик з вашого помешкання;

– заховайте запасні ключі від квартири (машини) так, щоб можна було б взяти їх і швидко покинути помешкання у разі небезпеки. Заздалегідь знайдіть місце, куди зможете піти у разі небезпеки.

– зверніться за допомогою до правоохоронних органів: зателефонуйте за номером 102. У відділку чи відділенні поліції ви отримаєте направлення на проходження судово-медичної експертизи у разі наявності тілесних ушкоджень. Висновок експерта засвідчить ступінь тяжкості нанесених побоїв та стане вагомим доказом у суді.

Не зайвим буде ще раз звернутися до обох конфліктуючих сторін: найкращий спосіб профілактики будь-якого насильства – не принижувати оточуючих за будь-яких обставин. Саме з принижених, слабких, з часом виростають жорстокі, відчайдушні, безрозсудні насильники! І вже якщо ви не хочете появи чи продовження проявів насильства у власній сім’ї – поважайте один одного. Тоді ні в кого з вас не буде потреби доводити свою значимість шляхом приниження інших.

 

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Leave a comment

Your email address will not be published.


*